Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jeśli radni nie dadzą pół miliona zł Motor Lublin upadnie

Utworzony przez lbn, 23 czerwca 2010 r. o 16:00
Ci którzy uważają, że Motor powinien zginać, a jego kibice to wandale, powinien się puknąć w głowę. Trzeba było przyjść na jedno z ostatnich spotkań w minionym sezonie. Można było zobaczyć, jak dopingują prawdziwi kibice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
logik napisał:
yyy w Lbn są choćby nawet super szczypiornistki , można jeszcze sporo wymieniać , zatem Motor nie jest tutaj jakąś mega gwiazdą . SeboLLLLu , przaśna głowo , jesteś taki mądry ze swoimi kolegami w błyszczącym dresie , to droga wolna , organizujcie jakąś akcje , zbiórkę $$ dla motoru , skoro to taka wizytówka to myślę że nazbieracie aż za dużo . Osobiście nie widzę sensu żeby kłaść pieniądze podatników na wylęgarnie zbirów , bo prawdziwych kibiców wśród motorowców jest jak na lekarstwo , większość to worki mięsa napakowane vinstrolem pragnących jedynie dać upust swojej frustracji poprzez zniszczenie czegoś
Nie jestem fanem szczypiorniaka i nikt mnie nie zmusza żeby chodzić na piłkę ręczną.Dla twojej pustej łepetyny to nie jestem dresem tylko zwykłym kibicem który jest z tą drużyną na dobre i na złe, jakbyś był na jakimkolwiek meczu czy w Lublinie czy np. w Warszawie to byś wiedział że kibice to nie tylko dresy, chuligani i szalikowcy ale to są zwykli ludzie którzy kochaja Piłkę Nożną.Nasi kochani radni zniszczyli wszystko co było dobre w Lublinie nic sie nie opłaca, FSC, Ursus, cukrownia, tylko ruiny zostały jak ma się rozwijać sport w Lublinie jak nie ma dużych zakładów które mogłyby wyłożyć pieniądze na sport, Dbają tylko o swoje, pan radny niech się schowa ze swoimi wypocinami,Lublin i cross hehe co za pierdoły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze wzdględu na "kibiców" - bezmózgów totalnych - rozwiązać to dziadostwo. A "kibice" niech się powybijają na ustawkach. Won z naszego miasta dla takich kiboli. Nie chcę ich pijanych w mieście, nie chcę ich sikających gdzie popadnie, nie chcę zamykania ulic. Chcę normalnie żyć, z rodziną pójść na mecz. Teraz się nie da. Pijana swołocz i wulgaryzmy. Dość temu dziadostwu, to nie ma nic wspólnego z prawdziwym MOTOREM. Normalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najazdddddddddd na rade!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pokazmy, ze dla nas Motor naprawde sie liczy!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
seboLL napisał:
Nie jestem fanem szczypiorniaka i nikt mnie nie zmusza żeby chodzić na piłkę ręczną.Dla twojej pustej łepetyny to nie jestem dresem tylko zwykłym kibicem który jest z tą drużyną na dobre i na złe, jakbyś był na jakimkolwiek meczu czy w Lublinie czy np. w Warszawie to byś wiedział że kibice to nie tylko dresy, chuligani i szalikowcy ale to są zwykli ludzie którzy kochaja Piłkę Nożną.Nasi kochani radni zniszczyli wszystko co było dobre w Lublinie nic sie nie opłaca, FSC, Ursus, cukrownia, tylko ruiny zostały jak ma się rozwijać sport w Lublinie jak nie ma dużych zakładów które mogłyby wyłożyć pieniądze na sport, Dbają tylko o swoje, pan radny niech się schowa ze swoimi wypocinami,Lublin i cross hehe co za pierdoły...
Sebol po części się z tobą zgadzam że wielkie firmy upadły [rzez winy polityków, ale uważam z drugiej strony że w Lublinie klub jest kojarzony z aferami, chuliganami itp, ponad połowa kibiców tego to Kibole plus banda gówniarzy która świetnie po całym mieście popisuje się swoim talentem artystycznym w końcu czerpią zabawę. Klub musi być też dochodowy ale widocznie nie ma wyników i dlatego nie ma sponsorów. Bardzo się ucieszę jak Motor Lublin zniknie. Lublin jest kojarzony z Szczypiorniakiem, Kul i Umcs, Miastem Studentów, Beatą Kozidrak i Budką Suflera, Zamkiem, żużlem, Jackiem Bąkiem, a nie z piłką nożną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawać piniąse bo nic nie będziemy mieć. Lepszy taki motor niż żaden. Że co, że niby Łęczna WAs zadowoli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE DAWAĆ PIENIĘDZY NA TEN CHŁAM I SYF!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Marcin~ napisał:
Sebol po części się z tobą zgadzam że wielkie firmy upadły [rzez winy polityków, ale uważam z drugiej strony że w Lublinie klub jest kojarzony z aferami, chuliganami itp, ponad połowa kibiców tego to Kibole plus banda gówniarzy która świetnie po całym mieście popisuje się swoim talentem artystycznym w końcu czerpią zabawę. Klub musi być też dochodowy ale widocznie nie ma wyników i dlatego nie ma sponsorów. Bardzo się ucieszę jak Motor Lublin zniknie. Lublin jest kojarzony z Szczypiorniakiem, Kul i Umcs, Miastem Studentów, Beatą Kozidrak i Budką Suflera, Zamkiem, żużlem, Jackiem Bąkiem, a nie z piłką nożną.
Odpowiem na twoje zarzuty, otóż wszystkie afery są z winy zarządu który został wybrany przez miasto, kibice już dawno nie wszczęli żadnej awantury na stadionie lub poza nim, zamykanie ulic to wymysł policji która próbuje przedstawić kibiców w złym świetle, mazanie po murach było i będzie niezależnie czy klub bedzie czy nie.Wyniki były, awans do 1 ligi to był duży sukces, który został zaprzepaszczony, władze miasta nie zrobili nic żeby znaleźć sponsora który mógłby samodzielnie finansować klub.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni opamiętajcie się nie wolno dawać naszych pieniędzy na Know - How , PR i SA czyli nie dawajcie pieniędzy na kobietę która próbuje zrobić karierę polityczną na sporcie. Pamiętajcie ktoś Was za to rozliczy, mam nadzieję, że zrozumiecie, że kubeczki, koszulki i ten śmieszny twór ze wsi Szarowola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piątek! Co? Motocross! Aaaaaaaaaaaaaa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech upada jak najszybciej to dresiarstwo kierowane przez kiboli i bandytów, hańba Koziego Grodu. Czas najwyższy na wypad tych pajaców!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KATEGORYCZNE NIE !!!! nie zgadzam się aby moje podatki trafiały na takie "coś" jak motor !!!! nie dam na to kasy. ~~melo~~
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaz jestem ze Świdnika i jestem kibicem AVII to nie wyobrazam sobie ze miasto od tak moze pozwolic na upadek klubu, poprostu nie wyobrazam a to moze spotkac kazdy klub w Polsce. Motor nie dajcie sie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego zawsze kasa ma iść na ten cholerny motor? w Lublinie jest klub o wiele dłuższych tradycjach sportowych, który kiedyś odnosił duże sukcesy a teraz to niestety obraz nędzy i rozpaczy..... motor miał już swoje szanse i ich nie wykorzystał i nie piszczie ze to wizytówka Lublina bo to kpina jest jak mają być dotacje na lubelską piłkę to może czas pomyśleć o Lubliniance a nie tylko ten Motor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie , czy WY siebie słyszycie? 11 lat poświęciłem Motorowi,grałem w nim w piłkę,kibicowałem od zawsze,razem z dziadkiem,ojcem,teraz ze swoim synem,zawsze mu mówiłem że piłka nożna i żużel to sporty LUBLINA nic nie ujmując innym.Też mi się nie podoba że młodzi ludzie żle się zachowują ale to nie znaczy że są to kibice.Zauważcie że w TYM " MIESCIE" nie ma pieniędzy na nic.NIE ma na sport,nie ma na kulturę,tulko nasi Wielcy BEZ-radni czekają komu coś sprzedać pod Market.Ktoś mówi o TORUniu ,tak tam nie ma piłki bo nigdy nie było,ale co zrobiło miasto dla żużla(byłem na GP na MOTOARENIE ),patrzcie jak się rozwijają inne miasta (KIELCE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W LUBLINIE JEST ŻUŻEL !!! PRECZ Z UBRUDZONYM W KORUPCJE I DŁUGI KLUBEM DLA DRESIARSKIEJ PATOLOGII
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co?zbieracie na nowe szmaty?precz od nazwy RKS MOTOR LUBLIN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuzel to te kozaki co flagi potracili ? haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy Lublina przepraszają za nieporadnego DARIUSZA PIĄTKA!!!! nigdy więcej tego pana w lubelskiej polityce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Jacek BąK cczy Włodek Żmuda to nie piłka nożna?????????kretynie.A skąd masz żużel...żużel to Motor.Gdyby nie Motor te pseudodziwadła ala kmż nie istniałyby.A co ta stadionowa dzicz żużlowa krzyczy na meczach...Motor...co macie za flagi........Motor.Jak mżna być tak obłudnym i fałszywym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...